نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیرووات از شما می‌خواهد تا این متن را به دقت مطالعه کنید و اگر با خرابی لوازم خانگی زیرووات روبه رو شدید اقدامات لازم را انجام بدهید و راهنمایی هایی که در این مقاله به شما ارائه شده است عمل نموده و اگر مشکل و خرابی دستگاه شما برطرف نشد آنگاه با تعمیرات مجاز زیر تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجاز به محل آمده و در نهایت مشکل را برطرف نمایند.

اما اگر این مشکلات جزئی باشد و به واسطه خود شما برطرف گردد در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد.
نمایندگی زیرووات در تهران دارای شعب گوناگونی می باشد که در شمال تهران ،غرب و شرق تهران و جنوب تهران واقع گردیده است و در نهایت تمامی ها تلاش ها صورت گرفته است تا رفاه مشتریان عزیز برقرار باشد.
زمانی که شما از خدمات تعمیراتی ماهان استفاده کنید می توانید تا میزان زیادی در هزینه تعمیرات لوازم خانگی زیرووات صرفه جویی نمایید.

در ادامه این بخش شما می توانید با مواردی همچون خدمات نمایندگی زیرووات، .مزیت های استفاده از خدمات زیروات و هزینه تعمیرات در تعمیراتی ماهان آشنا شوید و همچنین می توانید از روش های ارتباط نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیرووات در تهران را آگاه شوید.

چگونه می توانیم با نمایندگی مرکزی تعمیر زیرووات تهران تماس بگیریم؟

برای اینکار شما باید یک پروسه را سپری کنید که شامل موارد زیر می باشد: (شماره هایی که در همین پست در اختیار شما قرار داده می شود).

 1. نزدیکترین شعبه تعمیراتی ماهان به خودتان را انتخاب کرده و شماره و آدرس آن را بنویسید
 2.  با تعمیراتی ماهان تماس بگیرید
 3. اگر شما درخواست اینترنتی از طریق سایت ثبت نموده باشید، تعمیراتی ماهان با شما تماس میگیرد.
 4.  مشخصات تعمیرکار زیرووات را تحویل بگیرید.
 5. سریعاً تعمیرکار به محل اعزام می‌شود
 6. گارانتی و فاکتور مشخصی را می‌توانید تحویل بگیرید
 7. در پایان شما می‌توانید در نظرسنجی که تعمیراتی ماهان در نظر گرفته است نیز شرکت نمایید.

نکته : همه خدمات در مرکز تعمیراتی ماهان به عنوان یک نمایندگی تعمیرات زیروات در تهران شامل گارانتی ۱۲ ماهه بوده است و برای رضایت مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه محصولات لباسشویی و ظرفشویی زیرووات امروزه توانسته است قابل توجه عده ی زیادی باشد بخش زیادی از فروش محصولات خانگی در کشور ایران را به خود اختصاص داده و نمایندگی زیرووات به دلیل اینکه به کیفیت محصولات خود توجه ویژه‌ای داشته و همچنین همگامی با مرغوبیت و نوآوری محصولات تولیدی پاکشوما در کشور ایران نمایندگی انحصاری فروش محصولات خود را به شرکت پاکشوما در ایران اعطا نموده است.

نمایندگی زیرووات

مزیت های نمایندگی زیرووات چیست؟

اگر شما از خدمات نمایندگی تعمیرات زیرووات در تهران استفاده کنید مزیت های قابل توجهی را به خودتان اختصاص داده اید که می توان به مواردی چون صرفه جویی در هزینه ها ، دسترسی داشتن به کلیه خدمات در هر ساعت از شبانه روز ، دسترسی به داشتن قطعات فابریک و محصولات زیرووات و استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه اشاره نمود.

البته از همه مهمتر برای تعمیرات زیرووات شما گارانتی دریافت می کنید که نمی توان از این مورد چشم‌پوشی کرد.
در ادامه می خواهیم به مزیتهای کنیم که شما می‌توانید با تعمیر لوازم خانگی در محل منزل خود از آنها برخوردار باشید که شامل موارد زیر می باشد:

 • در سریعترین زمان ممکن تعمیر زیاد صورت می گیرد.
 • حضور تعمیرکار در محل مورد نظر با لباس فرم است.
 • شما می توانید بر روی عملکرد تعمیرکار زیر و خودتان نظارت داشته باشید.
 • در هر ساعت از شبانه روز که باشید به خدمات تعمیر و دسترسی خواهید داشت.

نمایندگی رسمی زیرووات

توجه داشته باشید که شما زمانی که از نمایندگی زیرووات در تهران استفاده کنید می توانید از تمامی خدمات این شرکت از همان ابتدا تا پایان کار استفاده نمایید و همچنین قطعات اورجینال و فابریک را تحویل بگیرید.

نمایندگی محصول زیرووات در تهران تمامی تلاش خود را کرده است که با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا در شهر تهران به رفع مشکل و تعمیر لوازم خانگی بپردازد و شما می توانید با استفاده نمودن از خدمات این نمایندگی علاوه بر این که به طول عمر محصول خود کمک کرده‌اید بلکه سبب حفظ کیفیت محصولتان نیز شوید.

خدمات نمایندگی مرکزی زیرووات در تهران

خدمات نمایندگی زیرووات در تهران شامل موارد مختلفی می باشد که می‌توانیم به تعمیرات وسایل برقی و آشپزخانه زیرووات اشاره نماییم که در کارگاه مجهز تعمیراتی ماهان انجام می‌شود و همچنین تعمیرات لوازم ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر، ماکروفر و جاروبرقی در محل شما اشاره کنیم.

اگر شما از افرادی هستید که در منزل و محل خود از محصولات بزرگ زیرووات استفاده می نمایید باید بدانید که در صورت وجود مشکل به نزدیکترین مرکز با محل خود تماس بگیرید و درخواست خود را ذکر نمایید تا تعمیرکاران حرفه ی به محل شما امده و مشکل را برطرف نمایند .

اگر از محصولات کوچک زیرووات استفاده می کنیم می توانید دستگاهتان را بردارید و به نمایندگی و کارگاه مجاز مراجعه نموده و از خدمات بهینه شرکت و کارگاه استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی زیرووات

اگر که هرگونه دستگاه زیرووات شما دچار مشکلی شد و عیبی پیدا کرد؛ نمایندگی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی زیرووات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما امده و تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و مشکل را برطرف می‌کند.

البته وقتی شما از تعمیرگاه مجاز مرکزی زیرووات در تهران استفاده کنید نگرانی بابت کیفیت تعمیرات و قطعات نخواهید داشت.

سایر مزایای استفاده از نمایندگی زیرووات

 •  با استفاده از نمایندگی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی زیرووات بدون اینکه لوازم خانگی را از منزل بیرون کنید در محل خودتان میتوانید عیب یابی را انجام داده و مشکل را برطرف نمایید؛
 • همچنین تعمیرکاران متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما آمده و خدمات را برای شما انجام می دهد.
 •  در نظر داشته باشید که نمایندگی مجاز تعمیراتی ماهان به شما فاکتور و گارانتی ارائه می دهد که به عنوان یک ضامن کیفیت خدمات محسوب می گردد.
 • پس از اینکه کار شما تمام شد می‌توانید با نمایندگی زیرووات تماس بگیرید و از کیفیت و عملکرد تعمیر رضایتمندی خود به آنها گزارشی ارائه نمایید و در نظر سنجی شرکت کنید.

خدمات ارائه شده به واسطه نمایندگی مرکزی تعمیرات زیرووات در تهران بزرگ

هرگونه لوازم خانگی شما در منزل و لوازم خانگی که جز زیرووات محسوب می‌شود در نمایندگی تعمیرات مرکزی قابل تعمیر است. تولیدات زیرووات شامل موارد زیادی می باشد و محبوب ترین آنها می توان اشاره نمود:

لباسشویی
ظرفشویی
مایکروفر
جاروبرقی
و….

خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی زیرووات در تهران بزرگ

در سال ۱۹۴۹ نمایندگی زیرووات در کشور ایتالیا در شهر میلان تاسیس گردید.

نخستین فعالیت این شرکت در خصوص تولید محصولات در سال ۱۹۵۷ با تولید ماشین لباسشویی و توزیع آن شروع شد.

اما این روزها این شرکت توانسته است با توجه به تکنولوژی که به کار می‌گیرد در بیشتر کشورهای مختلف در سراسر جهان نمایندگی فروش را برقرار کند و حدود ۲۰۰۰ مرکز خدمات پس از فروش را در دنیا دایر نماید و به عنوان یک یکی از گسترده ترین برند های معتبر لوازم خانگی شناخته شود که دفتر اصلی و مرکزی شرکت زیرووات در کشور ایتالیا استان آنکونا و شهر فابریانو واقع شده است.

این شرکت به عنوان یکی از تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی در دنیاست و رتبه پنجم را در جهان به خود اختصاص داده است؛ همچنین در اروپا به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی می باشد.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی زیرووات

با توجه به اینکه شرکت زیرووات تعمیرات وسایل بزرگ و کوچک را انجام می دهد؛ هزینه تعمیرات بسیار مهم است.
همانطور که اشاره کردید این یکی از مزیت های مهمی که شما می‌توانید در خصوص استفاده از خدمات تعمیراتی ماهان زیرووات به خودتان اختصاص دهید صرفه جویی در هزینه هاست. در این مراکز با ۷۵ درصد صرفه جویی در هزینه ها تعمیرات لوازم خانگی خود را انجام دهید.

چرا از تعمیرات زیرووات در تعمیراتی ماهان استفاده کنیم؟

 1. تا حد بسیار زیادی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد
 2.  در زمان نیز صرفه‌جویی انجام می‌گیرد
 3.  میتوان به قطعات نو و فابریک دسترسی داشت که کیفیت بالایی دارند
 4.  بر روی کارکرد تعمیرکار میتوان نظارت کرد
 5. بعد از انجام تعمیر دستگاه سریعا به شما تحویل داده میشود

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸
۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸