تعمیر لباسشویی در تهرانپارس | نمایندگی لباسشویی تهرانپارس

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی قطعات مختلف ماشین لباسشویی بپردازیم تا در صورت ایجاد هرگونه مشکل، تا جایی که امکان دارد خودتان به بررسی و رفع نقص های احتمالی این قطعات بپردازید.
در صورتیکه شما ساکن شرق تهران هستید و به دنبال یک تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی در تهرانپارس هستید با ما همراه شوید

لباسشویی چیست؟

برای شست و شوی لباس باید لباس ها تحت فشار آب قرار گیرند و با ترکیب آب گرم یا سرد و مواد شوینده به بافت پارچه نفوذ کند تا آلودگی ها و کثیفی ها را بزداید.
ماشین لباسشویی این کار را با برنامه هایی که دارد و برای انواع البسه طراحی شده اند انجام میدهد و آب گرم و سرد و مواد شوینده یا ضد عفونی کننده را به میزان مورد نیاز ترکیب میکند.
لباسشویی ها دارای یک مخزن یا دیگ هستند که لباس ها در آنجا ریخته می شود و عمل شست و شو در آنجا انجام میشود.

تعمیر لباسشویی در تهرانپارس

قطعات لباسشویی کدام هستند؟

ماشین لباسشویی دارای قطعات مختص خود است که به معرفی و بررسی آنها می پردازیم:

موتور

میتوان بیان کرد که موتور اصلی ترین قسمت یک ماشین لباسشویی است.

وظیفه موتور به چرخش در آوردن دیگ یا مخزن لباس ها است. برخی از موتور ها فقط در یک جهت میچرخند به عبارت دیگر این موتور ها قابلیت چپ گرد یا راست گرد ندارد.
عموماً موتور ها با دور آهسته برای شست و شو و آبکشی و دور تند برای آبگیری و خشک کردن کار میکندد.
می توان گفت که موتور ماشین لباسشویی در دو نوع تسمه ای و گیربکسی هستند که در نوع تسمه ای به وسیله یک تسمه موتور به مخزن متصل میشود و آن را به گردش درمیاورد اما از سویی دیگر نوع گیربکسی دیگر تسمه ای در کار نیست و موتور مستقیما به مخزن متصل است و سبب چرخش آن میشود.

پمپ تخلیه

پمپ تخلیه باعث خارج شدن آب از مخزن میشود و آب اضافه را به فاضلاب هدایت میکند
در صورتیکه پمپ تخلیه به درستی کار نکند، میتواند باعث بد بو شدن البسه بعد از شست و شو شود. اگرپمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما به درستی عمل نمیکند و اگرشما ساکنش منطقه تهرانپارس هستید باید تعمیر لباسشویی در تهرانپارس را از متخصصان و افراد دارای صلاحیت بخواهید و بهتر است خودتان دست به کار نشوید.

هیدرواستات

این قطعه وظیفه دارد تا میزان آب داخل مخزن را پایش کند و این کار معمولا توسط فشار هوای داخل مخزن کنترل میشود. خرابی این قطعه میتواند باعث شود تا آب بیش از حد وارد مخزن شود یا اینکه آب به مقدار کافی وارد نشود و این عمل به فرایند شست و شوی لباس های آسیب وارد میکند و لباس ها به خوبی شسته نمی شوند.

المنت

در ماشین های لباسشویی یک المنت تعبیه شده است تا بتواند آب را به دمای مناسب برای شست و شوی لباس برساند. خرابی المنت ها می تواند باعث شود تا آب به خوبی گرم نشود و لباس های شما به خوبی تمیز نشود.
برای رفع مشکلات المنت ماشین لباسشویی خود و تعمیر لباسشویی در تهرانپارس نیاز است تا با مجموعه تعمیراتی تماس بگیرید تا آنها متخصص این کار را برای تعمیر لباسشویی  به منزل شما اعزام کنند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *