نمایندگی اسنوا در تهران می تواند هر گونه مشکلات شما در رابطه با لوازم خانگی اسنوا را حل کند.

از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، اجاق گاز، ماکروفر، جاروبرقی و…

هنگام خرابی لوازم خانگی اسنوا چه باید کرد؟

شما پیش از هر کاری باید برگه گارانتی نمایندگی را چک کنید و بررسی کنید که آیا هنوز هم این برگه دارای اعتبار میباشد یا خیر؟

اگر از مدت گارانتی شما هنوز زمان باقی است میتوانید با شماره مرکز خدمات تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش اسنوا استفاده کنید در اینجا باید شماره سریال ضمانت را نیز به کارکنان اسنوا اعلام نمایید.

اما اگر گارانتی شما تمام شده است و وسیله اسنوای شما نیاز به تعمیر دارد جای هیچ نگرانی نیست و شما می‌توانید از نمایندگی‌ها استفاده کنید که می‌توانند به بهترین شکل ممکن دستگاه اسنوا شما را تعمیر کنند و این تعمیر را تا چندین ماه تضمین نمایند.

نمایندگی اسنوا

ما در نمایندگی اسنوا چه کاری انجام میدهیم؟

ما در تعمیرات لوازم خانگی اسنوا تمامی تلاشمان را کرده‌ایم تا بتوانیم کاهش هزینه ها را برای شما عزیزان داشته باشیم و همچنین از تمامی قطعات اصلی اسنوا در تعمیرات استفاده نماییم.

اگر می خواهید درخواست تان را ثبت کنید همین حالا با شماره تماس نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران تماس بگیرید.

مزیت استفاده از تعمیراتی ماهان

اگر شما از تعمیرگاه تعمیراتی ماهان می خواهید استفاده نمایید مزیت های را به خودتان اختصاص دهید که شامل موارد زیر می باشد:

 • شما می توانید از قطعات اصلی و اورجینال اسنوا بهره مند شوید.
 • ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات به شما عزیزان ارائه می شود و خدمات پس از فروش شامل حال شما می گردد
 • تعمیرکارانی اقدام به تعمیر لوازم خانگی شما می کنند که در کارشان بسیار تخصص داشته و همچنین دوره های لازم در این خصوص را سپری نموده اند.

دلایل استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا

دلایل زیادی وجود دارد که شما می توانید به واسطه آنها از نمایندگی برای تعمیر لوازم خانگی اسنوا خود استفاده کنیم.

اگر میخواهید لوازم خانگی را سرویس، نصب یا تعمیر کنید در این خصوص مرکز تعمیرات لوازم خانگی اسنوا می تواند کمک زیادی به شما داشته باشدو هر گونه وسیله ای که داشته باشید شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، ماکروفر، جاروبرقی و غیره را برای شما توسط تعمیراتی ماهان تعمیر می کند.

چگونه به تعمیراتی ماهان اعتماد کنیم؟

ما به عنوان یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز هستیم که مشتریان پس از از این که کار تعمیر شان را توسط متخصصان ما انجام دادند رضایت کامل و کافی را دارند.

اگر هر کدام از وسایل خانگی شما کار نمی کند یا دچار مشکل شده است یا خطا و اروری می‌دهد ما به شما با تجربه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران را معرفی می کنیم که شما می‌توانید تعمیر لوازم خانگی تان را به آنها بسپارید.

همه تکنسین هایی که در مرکز ماهان فعالیت می‌کنند دارای تجربه های زیادی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا هستند و همچنین دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا را سپری نموده اند.

ضمنا تمامی خدماتی که ما در حوزه تعمیر برای مشتریان عزیز انجام می دهیم دارای ضمانت نامه می باشد.

راهنمای خدمات پس از فروش لوازم خانگی اسنوا در تهران

اگر شما لوازم خانگی تان خراب شد و دارای برگه گارانتی می باشد و هنوز هم از تاریخ آن باقی است و دچار مشکل شده است می‌توانید از تعهدات و مزیت هایی که نمایندگی رسمی اسنوا در برابر محصولات خود داشته است استفاده نمایید و با دفتر مرکزی تماس بگیرید که شماره آن بر روی کارت ضمانت نامه درج شده است.

اگر به هر دلیلی شما برگه گارانتی تان را گم کرده اید یا تاریخ اعتبار آن تمام شده است و نمی توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید می‌توانید از تعمیرگاه های مجاز در سراسر تهران یا تعمیر لوازم خانگی ماهان استفاده نمایید و با این مرکز تماس بگیرید و مشکل خود را با همکاران ما مطرح نمایید و البته بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل تعمیر لوازم خانگی اسنوا خود را برطرف نمایید و مطمئن باشید که با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان ارائه می شود و این خدمات توسط تکنسین‌های انجام می‌شود که دارای تجربه های فراوانی در این حوزه می باشند.

دلیل تمایز تعمیراتی ماهان چیست؟

دلایلی که سبب می‌شود تعمیرگاه‌مجاز ماهان از دیگر تعمیرگاه ها متمایز باشد شامل موارد زیر است:

 • خوشبختانه در این تعمیرگاه تمامی قطعاتی که در لوازم خانگی استفاده میشود به صورت اورجینال و شرکتی می باشد و اصلاً از لوازم فیک استفاده نمی شود.
 • تعمیرکاران ماهان در طول دوره سال های کاری خود توانسته اند تجربه های بی نظیر به دست بیاورند و همچنین دوره های تخصصی را پشت سر گذاشته اند.
 • هرگونه پیشنهاد و انتقادی که شما عزیزان داشته باشید توسط ماهان بررسی می‌شود و به آنها عمل می‌شود و البته که ماهان به پیشنهادات و انتقادات مشتریان دقت کرده و برای آنها ارزش قائل است.
 • شما می توانید از طروق مختلفی با این مرکز در ارتباط باشید.
 •  تمامی تکنسین ها در ساعت و روزی برای شما فرستاده می شوند که شما درخواست داده باشید.
 •  برای دوره ضمانت نامه ۶ ماهه ای که توسط ماهان به شما داده می شود نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی ندارید.
 •  تمامی خدماتی که ارائه می‌شود شامل ۶ ماه ضمانت نامه است تا شما بابت هرگونه خرابی لوازم خانگی اسنوا خود نگرانی نداشته باشید.

درباره اسنوا

اسنوا یکی از بزرگترین برند های تولید کننده لوازم خانگی است که در ایران فعالیت می‌کند و در واقع نام اصلی شرکت اسنوا از ارکان ساختار نوین ایرانیان گرفته شده است.

شرکت اسنوا به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب می باشد که فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ شروع کرده است و در گذشته فعالیت خود را با تولید انواع اجاق گاز و کولرآبی آغاز نموده است و هم اکنون توانسته است به عنوان برندی موفق مطرح شود.

در نمایندگی اسنوا تعداد زیادی از کارگران به صورت ثابت و فصلی کار می‌کند و حتی می توان گفت طی سال های اخیر توانسته است میزان تولید دستگاه‌های خود را به حد زیادی افزایش بدهد.

هم اکنون لوگو و رنگ اسنوا آبی و سبز است و لوگوی ثابت و رنگ سازمانی آن در گذشته قرمز بود.

سوال هایی در مورد نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا در تهران

در ادامه به چند مورد از این سالها اشاره نموده ایم:

 • خدمات پس از فروش اسنوا به چه شکلی انجام می گردد؟
 •  بعد از اینکه تعمیرات توسط نمایندگی اسنوا صورت گرفت گرفتن فاکتور و برگه ضمانت نامه رسمی چه سودی برای مشتری دارد؟
 • آیا اسنوا در تهران خدمات پس از فروش لوازم خانگی را به مشتریان ارائه می نماید؟
 •  شماره تماس نمایندگی چند است؟
 •  آدرس نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در تهران چیست؟
 •  چطور می توانیم برای لوازم خانگی خود به تعمیرات نمایندگی اسنوا مراجعه کنیم؟
 •  چگونه می توانیم به نمایندگی تعمیرات اسنوا برای لوازم خانگی ما نیاز پیدا نکنیم؟
 •  چه ضرورتی دارد که تعمیرات مان را به نمایندگی بسپاریم؟
 •  پیدا کردن نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا چگونه است؟

پاسخ به سوالات متداول درباره نمایندگی اسنوا

از میان سوال های فوق یکی از همه مهمتر است و آن پیدا کردن نمایندگی تعمیرات اسنوا است که سوال بسیاری از مشتریان عزیز می باشد.

اگر شما می خواهید شماره تماس نمایندگی رسمی اسنوا را پیدا کنید می توانید از مرکز ۱۱۸ تماس بگیرید که البته بیشتر از ۱۵۰ شماره تماس را به شما می دهند اما تمامی آنها به عنوان نمایندگی رسمی نیستند و فقط تعمیر گاه لوازم خانگی باشند.

اما در تهران تنها چندین مرکز هستند که دارای مجوز رسمی از اسنوا می‌باشند و اگر می خواهید بدانید که مرکزی که با آن کار می کنید نماینده رسمی است یا خیر می‌توانید مجوز را درخواست نمایید.

یکی از راه های که شما می توانید به واسطه آن از معتبر بودن خدمات پس از فروش این مراکز با خبر شوید این است که شما از تعمیرکار و نمایندگی رسمی تعمیرات مجوز را بخواهید.

همه مرکز هایی که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا فعالیت می‌کنند بعد از اینکه تعمیر لوازم خانگی انجام شد به مدت یک سال به مشتریان خود ضمانت نامه می دهد و در واقع دیگر جای نگرانی برای مشتریان باقی نخواهد ماند.

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸
۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸