تعمیر یخچال اسنوا | نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در تهران

تعمیر یخچال اسنوا در تهران توسط تعمیرکاران تعمیرگاه ماهان در محل شما انجام می شود.

اگر شما در منزل یخچال اسنوا دارید و نیاز به تعمیر دارید جای نگرانی نیست و تعمیرکاران این مرکز در کوتاه‌ترین زمان ممکن می توانند به محل شما آمده و مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

مقدمه

اگر می خواهید راحت تر با مشکلات یخچال اسنوا روبه‌رو شوید و از انواع عیب ها و ایراداتی که ممکن است برای یخچال اسنوا پیش بیاید آگاه شوید ادامه این مطلب را مطالعه نمایید؛ قبل از هر چیزی ما دو نکته مهم را به شما عزیزان در همین ابتدای متن یادآور می شویم:

 • زمانی که شما از خدمات تعمیرات یخچال اسنوا استفاده کنید می توانید تا ۷۵ درصد در هزینه ها صرفه جویی کنید.
 •  در انتهای همین متن پرسش هایی را پاسخ می دهیم که ممکن است برای هر کدام از شما عزیزان به وجود بیاید.

وقتی که شما از خدمات تعمیرگاه ماهان استفاده میکنید این اطمینان را به دست می آورید که تمامی قطعاتی که برای یخچال شما استفاده می‌شود فابریک و نو می باشد و به همین جهت کیفیت دستگاه شما محفوظ می ماند.

البته برای این که عیب یابی را انجام بدهید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا یا تعمیرگاه های مجاز استفاده کنید که بهترین گزینه می باشد.

تعمیر یخچال اسنوا

چگونه می توانیم با تعمیرگاه فعال یخچال اسنوا در تهران تماس بگیریم؟

برای اینکه شما بتوانید تعمیرگاه فعال یخچال اسنوا در تهران تماس بگیرید یک پروسه کوتاه را باید طی کنید که البته اصلاً کار دشواری نیست بلکه به سادگی می توانید از تعمیرگاه ها استفاده نمایید.

به خاطر داشته باشید که شما با استفاده کردن از این تعمیرگاه های مجاز یخچال اسنوا در تهران مزیت های بی شماری را به خودتان اختصاص میدهید.

 1. پیش از هر چیزی شما باید با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مرکزی تعمیرات یخچال اسنوا در تهران تماس بگیرید یا می توانید در سایت آنها درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 2. بعد از اینکه تماس گرفتید مشخصات شما ثبت می شود و یک کد اشتراک با نام تکنسین به شماره همراه شما ارسال می گردد.
 3. در کمتر از یک ساعت از سوی نمایندگی اسنوا تعمیر کار برای شما فرستاده می شود و عیب یابی در محل شما انجام می گردد.
 4.  در صورتی که نیاز باشد با قطعات فابریک تعمیر و عیب یابی برای شما انجام می‌شود.
 5.  در نهایت به شما یک فاکتور ارائه می شود که با ریز جزئیات می باشد و همچنین ضمانت نامه رسمی به شما داده میشود.
 6. در پایان شما میتوانید اگر از خدمات تعمیر کار تعمیرات یخچال اسنوا رضایت داشتید در نظرسنجی هم شرکت کنید و رضایت خود را اعلام کنید.

تعمیرات و خدمات تعمیرگاه تخصصی یخچال اسنوا در تهران

 • آیا یخچال اسنوا شما خراب شده است و به تعمیر نیاز دارد؟
 • آیا شما می خواهید یک تعمیرکار حرفه ای را برای تعمیر یخچال اسنوا خودتان درخواست بدهید؟
 • آیا نمی دانید کجا می توانید یخچال اسنوا خودتان را تعمیر کنید؟

اگر با چنین سوالات روبرو شده اید ما می توانیم به شما تعمیرگاه تعمیرات یخچال اسنوا ماهان را معرفی نماییم که با چندین سال سابقه توانسته است در حوزه تعمیر یخچال فعالیت خود را ادامه بدهد.

از بهترین تعمیرکاران و مجرب ترین آنها برای تعمیر یخچال اسنوا استفاده نماید و به عنوان یکی از بزرگترین مرکز تعمیرات یخچال اسنوا به شمار بیاید.

تمامی خدماتی که توسط مجموعه تعمیراتی ماهان به مشتریان عزیز ارائه می شود دارای گارانتی زمان دار می باشد و اگر نیاز به قطعه باشد تنها از قطعات استفاده می‌شود که فابریک و اصلی هستند و هیچ جای نگرانی در خصوص قطعات فیک برای کاربران عزیز وجود ندارد.

تعمیر یخچال فریزر اسنوا در محل شما

اگر قرار است که یخچال فریزر اسنوا شما در محل تعمیر شود، نیاز به تخصص داشته است و هر کسی نمی تواند برای تعمیر این گونه یخچال ها اقدام نماید.

به همین جهت بسیاری از تعمیرگاه هایی که غیرمجاز می باشد گاهی دستگاه را به بیرون از منزل و محل مشتری می‌برند و برای تعمیر اقدام می‌کند اما وقتی شما از تعمیر در محل استفاده کنید مزیت هایی را خواهید داشت که می توان به پرداخت هزینه کمتر، کاهش خطرات ناشی از انتقال دستگاه و همچنین نظارت بر روی کار تعمیرکار توسط مشتری اشاره نمود.

ویژگی یخچال اسنوا

یخچالهای که توسط اسنوا تولید می‌شوند شامل یخچال تک درب، فریزر بالا و فریزر پایین ، ساید بای ساید می باشد.

لامپ های ال ای دی در یخچال های اسنوا به اندازه یک پانزدهم لامپ‌های معمولی انرژی مصرف می کنند اما طول عمر بیشتری دارند و نور آنها نیز بیشتر می‌باشد.

اعتقاد مدیران اسنوا بر این است که این کارخانه به ذخیره انرژی های طبیعی کمک می کند و می تواند زمین سبز تر را به نسل های بعدی هدیه بدهد و البته که استفاده از گاز R134 که سی اف سی cfc ندارد می تواند دلیلی برای ثابت کردن این ادعا باشد که در یخچال های تولیدی آنها به کار برده می شود.

نصب یخچال فریزر اسنوا

نصب یخچال فریزر اسنوا نیاز به تخصص بسیاری داشته است و هر کسی نمی تواند برای نصب این گونه یخچالها اقدام کند به همین جهت زمانی که شما یخچال فریزر اسنوا را میخرید برای نصب حتما از نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا استفاده نمایید و اگر گارانتی آن تمام شده است از تعمیرگاه های مجاز کمک بگیرید.

خدمات تعمیر یخچال در تهران

خدماتی که توسط تعمیر یخچال اسنوا در تهران انجام می شود شامل مزیت های زیر می باشد که می توان به استفاده از قطعات فابریک، گارانتی رسمی، قوانین مشتری‌مداری، رعایت کردن نکات بهداشتی و خدمات به واسطه تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب اشاره نماییم.

بهترین تعمیرکاران یخچال اسنوا همواره نکات مهم را به مشتریان در خصوص یخچال اسنوا مطرح می کنند تا آنها کمتر به تعمیر یخچال اسنوا نیاز داشته باشند.

نکات مهم در مورد یخچال اسنوا

 • یخچال خود را در محل حتماً به صورت تراز نصب کنید.
 •  به صورت دوره ای لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید تا اگر دچار پارگی و فرسودگی هستند آنها را تعویض کنید.
 •  فیلتر تصفیه آب را هر ۶ ماه یکبار حتماً عوض کنید.
 •  هنگامی که می خواهید یخچال را جابجا کنید مراقب باشید کابل برق آن کشیده نشود
 •  درون یخچال را ماهانه با حوله نرم و مرطوب تمیز نگه دارید
 • زمانی که یخچال را جابجا می کنید حداقل اجازه دهید ۲۴ ساعت بگذرد و سپس آن را به برق متصل کنید
 •  اگر می‌خواهید که نوسانات شهری را کنترل کنید و همچنین عمر مفید دستگاه را افزایش بدهید از ترانس استفاده نمایید
 •  برای اینکه جریان مناسب هوا را ایجاد کنید بین یخچال و دیوارهای اطراف آن حداقل بیست سانتی متر فاصله بگذارید.
 •  برای یخچال های مختلف این فاصله می تواند متفاوت باشد و برای اینکه شما بهترین فاصله را درک کنید به دفترچه راهنمای یخچال اسنوا مراجعه نمایید و اگر هرگونه آسیب یا اختلالی برای یخچال شما پیش آمد حتما از تعمیرگاه مجازمرکزی تعمیرات یخچال استفاده کنید و با آنها تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما ارسال گردد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

اگر شما دستگاه خودتان را از فروشگاه های معتبر خریداری کرده باشید حتما به واسطه نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال گارانتی شده است و خدمات پس از فروش به آن تعلق گرفته است.

 به خاطر داشته باشید که شما حتماً باید در صورت وجود مشکل از نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال اسنوا کمک بگیرید و بدانید که این خدمات رایگان می باشد و شما هزینه ی را بابت آن نباید پرداخت کنید و به این ترتیب دچار هیچگونه هزینه های اضافی نمی شوید و برای دستگاه شما هم از قطعات فابریک و اصلی استفاده خواهد شد.

استفاده از تعمیرگاه مجاز ماهان سرویس

اگر شما به تازگی یخچال فریزر اسنوا خودتان را خریداری کرده باشید توصیه می شود که با شماره هایی که بر روی برچسب گارانتی معتبر نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش اسنوا تماس بگیرید و از خدمات رایگان آنها بهره مند شوید.

اما اگر گارانتی شما تمام شده و نیاز به خدماتی دارید که باید توسط تعمیرگاه مجاز برای شما انجام شود می توانید از ماهان سرویس استفاده کنید و با این مجموعه تماس بگیرید .

مزیت استفاده از خدمات تعمیراتی ماهان

ماهان سرویس این افتخار را دارد که رضایت مشتریان عزیز را به دست آورده و جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می‌کند.

اصلی‌ترین محور کاری خود را احترام به حقوق مشتریان قرار داده است.

از تعرفه‌های استفاده می‌کند که مورد تایید نهادهای نظارتی است و به همین جهت، مشتری نیازی به پرداخت هزینه مالی هنگفت و اضافی را ندارد.

در نهایت برای اینکه رفاه حال مشتریان عزیز را برقرار نماید خدمات تعمیر یخچال اسنوا در محل انجام می گردد.

ماهان سرویس

خدماتی که توسط این مجموعه برای عزیزان ارائه می شود به همراه گارانتی معتبر است و نیازی نیست که مشتریان عزیز نگرانی در این خصوص داشته باشد.

پس از اینکه کار مشتریان عزیز انجام شد یک فاکتور به مشتری داده می‌شود که دریافت فاکتور با ریز جزئیات میباشد و در آن این جزئیات به دلیل شفاف سازی قیمت ها و هزینه ها می باشد.

پس از این که مشتریان عزیز درخواست خود را در خصوص تعمیر یخچال اسنوا ثبت کردند در کوتاهترین زمان تکنسینهای ما به محل فرستاده می‌شوند و به تعمیر یخچال اسنوا می‌پردازند.

اگر پس از عیب یابی تخصصی یخچال برای بررسی کد خطا و ارور نیاز به قطعات داشته باشد کارشناسان مشکل دستگاه را به مشتری اعلام می‌کنند و مراحل تعویض دستگاه و قطعات مورد نیاز با نظر مشتری و نظارت او صورت می گیرد.

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر اسنوا شما به وجود بیاید؟

 • یخچال فریزر اسنوا صدا میدهد؟
 •  چرا یخچال فریزر اسنوا به صورت یکسره کار میکند؟
 •  لاستیک دور درب یخچال خراب شده است؟
 •  موتور یخچال یک سره می کنند؟
 • چرا یخچال فریزر عملیات منجمد شدن را درست انجام نمیدهد؟
 •  چرا یخچال فریزر اسنوا برفک میزند؟
 •  علت کار نکردن فن یخچال فریزر اسنوا چیست ؟
 •  روشن نشدن یخچال فریزر اسنوا
 •  کار نکردن موتور یخچال فریزر اسنوا
 •  خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال فریزر اسنوا
 •  خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر اسنوا
 •  عدم عملکرد سنسور یخچال فریزر اسنوا

علت سر و صدای یخچال اسنوا

 •  باید مطمئن شوید که یخچال شما تراز می‌باشد؟

چرا که بیشتر موارد تراز نبودن یخچال موجب ایجاد سر و صدا می‌شود و باید مطمئن شوید که در زمان نصب حتماً یخچال شما تراز بوده است.

 • شکسته شدن پره های فن یخچال

اگر این اتفاق افتاده باشد نیاز به تعویض دارد که این کار سختی نیست و با هزینه کمی انجام می‌شود.

 • ممکن است بسته های پلاستیکی از موتور یا کمپرسور پس از مدت زمانی استهلاک پیدا کنند و شل شدن ساییده شدن آنها موجب می شود که موتور با صدای زیادتری کار کند و در این شرایط بهتر است همه بسته ها و لرزه گیری های موتور را بررسی نمایید.

علت کار کردن بدون وقفه یخچال فریزر اسنوا

 •  به دلیل نشتی گاز یخچال تمام شده باشد اگر نیاز به شارژ گاز یخچال دارید حتماً با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.
 • خراب بودن کمپرسور می تواند مشکلی دیگر باشد؛ برای اینکه قدرت کمپرسور را تست کنید باید در وضعیت جدا از یخچال آن را به برق بزنید و به کار بیندازید.
 • اگر به خوبی کمپرسور کار نکند باید تعویض و تعمیر شود.
 •  خراب بودن فن می تواند سبب شود که یخچال اسنوا به دمای مشخصی نرسد.
 •  اگر که موتور یخچال در این شرایط باشد مجبور است برای اینکه افزایش دما یخچال را داشته باشد به شکل یکسره کار کند.
 •  فاصله کندانسور با دیوار کم بوده و حداقل فاصله استاندارد ۲۰ سانتی متر است؛ این امکان وجود دارد که به دلیل اینکه در آشپزخانه فضای کافی ندارید این فاصله کمتر باشد و مشکلاتی را ایجاد کند و یخچال به خوبی کار نکند.

علت برفک زدن یخچال

 • نصب یخچال در محیط مرطوب
 •  وارد شدن رطوبت به یخچال کم کم تبدیل به برفک می شود.
 •  در کنار یخچال نباید از لوازمی مثل سماور استفاده کرد.
 •  خراب بودن واشر دور یخچال می تواند دلیل دیگری باشد که هوای بیرون به درون یخچال برود و سبب شود که یخچال برفک بزند.
 •  خراب بودن ترموستات از دیگر علل های برفک زدن یخچال است که حتماً باید با تعمیرگاه تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.

چرا قطرات آب روی کاور یخچال در زمان کار از خود گرما ساطع می نماید؟

زمانی که برای مدت زمان زیادی در یخچال باز باشد دمای درون یخچال تغییر می کند و می تواند قطرات آب را بر روی کاور لامپ ایجاد کنند که بهتر است شما برای موارد ضروری درب یخچال را باز کنید و هیچ وقت به مدت زمان زیادی درب یخچال را باز نگه ندارید.

چرا مواد غذایی که درون یخچال اسنوا هستند یخ میزند؟

 •  در صورتی که دمای حرارت محیط از ۵ درجه سانتیگراد کمتر باشد مواد غذایی که درون یخچال هستند یخ میزنند
 •  به هیچ وجه نباید یخچال را در محیط‌های نصب کنید که خیلی سرد است
 •  درجه یخچال بر روی سردترین درجه تنظیم گردیده است برودت یخچال را کم کنید

چرا درب یخچال اسنوا به شکل خوب بسته نمی شوند؟

 •  یخچال تراز نیست و درها به درستی نمی شوند
 • از چرخ های پایین یخچال می توان برای تراز بودن استفاده کرد
 •  چرخش چرخ در جهت عقربه‌های ساعت موجب بالا رفتن درب و چرخیدن در خلاف جهت عقربه های ساعت موجب پایین رفتن در می شود؛ به این نکته دقت کنید که قسمت جلوی دستگاه باید از قسمت پشتی کمی بالاتر باشد تا به راحتی درب یخچال بسته شود.

چرا در محفظه جایخی یخچال  یخ کم است؟

اگر که مقدار تولید شده یخ در محفظه یخچال شما کم باشد شما باید فشار آب ورودی به یخچال را بررسی نمایید و اگر فشار کافی باشد برای بررسی این مشکل حتماً باید از تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر اسنوا کمک بگیرید.

تعویض کمپرسور

 •  اگر میخواهید کمپرسور را تعویض کنید حتماً از تعمیرگاه تخصصی مجاز یخچال فریزر اسنوا کمک بگیرید تا این کار بدون وجود هیچ مشکلی برای شما انجام شود و اصولی باشد.
 •  کمپرسور یخچال فریزر اسنوا دارای دو قسمت الکتریکی و مکانیکی است که هر دو قسمت درون پوسته فولادی هستند.
 • قسمت الکتریکی در برخی از یخچال های اسنوا الکتروموتور می‌باشد که از نوع آسنکرون است و وظیفه دارد که قسمت مکانیکی را به حرکت در بیاورد
 •  در قسمت مکانیکی که در کمپرسور یخچال اسنوا وجود دارد یک سیلندر دارد که به واسطه هسته موتور الکتریکی پیستون آن حرکت می کند.

هزینه تعمیرات یخچال اسنوا

تفاوت در هزینه تعمیر یخچال اسنوا در زمانی که شما از خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا استفاده می کنید به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک می‌توانند هزینه تعمیرات یخچال اسنوا را تحت شعاع قرار دهد.
 2. در تعمیرگاههای مرکزی یخچال اسنوا مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده در هزینه تعمیر تاثیر می گذارد .
 3. تکنولوژی که در دستگاه شما به کاربر می دهد نرخ تعمیرات را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در پایان بهتر است بدانید که اگر دچار مشکلات جدی در خصوص تعمیر یخچال فریزر اسنوا شدید توصیه می شود حتما از تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال اسنوا استفاده نمایید.

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸
۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *