تعمیر لباسشویی در ستارخان | نمایندگی تعمیرات لباسشویی در غرب تهران

در این مطلب قرار است در مورد تعمیر لباسشویی در ستارخان صحبت کنیم. اگر شما ساکن خیابان ستارخان هستید و یا اینکه با مشکلات و معضلات تعمیر لباسشویی برخورد داشته اید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید…

تعمیر لباسشویی در ستارخان به آسانی

در جامعه امروزی یکی از پر استفاده ترین لوازم موجود در منازل ما، ماشین لباسشویی است.
با توجه به اینکه خیابان ستارخان یکی از خیابان های با اهمیت و پر جمعیت تهران است و به علت مشغله های روزانه مردم، مواجه شدن با خرابی های لباسشویی به یک کابوس برای استفاده کنندگان این وسیله بدل گشته است.
در صورتی که لباسشویی شما دچار هرگونه خرابی یا مشکل شده است، نیازی به نگرانی نیست چون با یک تماس با مجموعه تعمیراتی ماهان، متخصصین ما در محل حاضر میشوند و اقدام به تعمیر لباسشویی در ستارخان برای شما میکنند.

بیشترین خرابی های لباسشویی کدام است؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که بیشترین خرابی های لباسشویی کدام است؟
برای پاسخ به این سوال میتوانیم مروری بر قطعات تشکیل دهنده لباسشویی داشته باشیم و عیوب احتمالی هر یک را بررسی کنیم.دانستن برخی نکات در مورد تعمیر لباسشویی در ستارخان میتواند ما را در نگهداری از لباسشویی یاری کند.

تعمیر لباسشویی در ستارخان

قطعات اصلی ماشین لباسشویی کدام هستند؟

لباسشویی ها عمدتاً از یک سری قطعات خاص خود ساخته شده است که خرابی هر کدام میتواند دردسر هایی را برای استفاده کننده ایجاد کند.

میکروسوییچ

قطعه ای بسیار مهم است که در درب لباسشویی قرار دارد و در هنگام عملیات شست و شو از باز شدن درب ماشین لباسشویی ممانعت میکند.
خرابی این قطعه ممکن است سبب باز شدن درب لباسشویی در هنگام فرایند شست و شو شود.

شیر برقی

کار این قطعه، باز کردن مسیر ورود آب برای آبگیری و شست و شوی لباس هاست که با اتصال به قطعه ای به نام هیدروستات، از آن دستور میگیرد و راه را برای ورود آب باز میکند.
اگر شیر برقی لباسشویی شما خراب شده است و به درستی عمل نمیکند، برای تعمیر لباسشویی در ستارخان و اعزام تعمیرکار به منزل شما میتوانید از مجموعه تعمیراتی کمک بخواهید.

هیدروستات

همانگونه که در فوق اشاره کردیم، این قطعه به شیر برقی دستور میدهد که جلوی ورود آب را بگیرد.
هیدورستات با سنجش هوای داخل مخزن لباسشویی، میزان وجود آب را اندازه گیری میکند و در صورتی که آب به اندازه کافی وارد شده باشد، دستور قطع آب را میدهد.

المنت

این قطعه یکی از مهم ترین قطعات لباسشویی است که با خرابی یا سوختن آن، آب لباسشویی گرم نمیشود و لباس ها آن طور که ما میخواهیم تمیز نمیشوند.
قطعی در سیم های اتصال به المنت میتواند یکی از عوامل عدم عملکرد صحیح آن باشد.

ترموستات

این قطعه همانند هیدروستات کار میکند با این تفاوت که به المنت متصل شده است و با اندازه گیری دمای آب، وقتی آب به حد نصاب برسد به المنت دستور خاموشی میدهد.
در صورتی که آب لباسشویی خیلی داغ میشود یا اصلا داغ نمیشود، ممکن است ترموستات لباسشویی شما خراب شده باشد، میتوانید برای تعمیر لباسشویی در ستارخان از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید.

آیا به هر تعمیرکاری می توان اعتماد کرد؟

برای تعمیر لباسشویی نباید به هر کسی اعتماد کنید، با توجه به گران بودن لباسشویی، بهتر است از یک تعمیرکار دارای تجربه کافی بهره بگیرید تا با خیال راحت کار تعمیر لباسشویی خود را به او بسپارید.

جهت دریافت خدمات اعزام تکنسین تعمیرات به منزل شما با شماره های ذیل تماس حاصل بفرمایید.

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸
۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *