تعمیر  یخچال اسلامشهر , نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر در اسلام شهر , تعمیر انواع برند یخچال (سامسونگ , ال جی , بوش , دوو , هیمالیا , امرسان و …) در اسلامشهر : تیم تعمیراتی تکنسین های ماهری برای تعمیر یخچال در منزل اعزام می کند . لذا دیگر نگران این نباشید که وقتی یخچال خراب شد چیکار کنیم . شما کافی است یک تلفن به ما کنید . در کمترین زمان در محل حاضر هستیم .

تعمیر یخچال اسلامشهر

برای تعمیرات یخچال فریزر در منزل کافی است همین الان با تعمیراتی تماس بگیرید :

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸
۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸

بهترین تعمیرکار یخچال در کمترین زمان به محل اعزام می شود .

 

گاهی مشکلاتی برای یخچال فریزر ساید بای ساید ما به وجود می آید که می توانیم تا حد ممکن آن را در منزل تعمیر کنیم. البته در میان این مشکلاتی برخی از آنها بسیار جدی هستند که باید حتما توسط تعمیرکار انجام شود اما اگر یک مشکل جزئی باشد شما در منزل برای تعمیر اقدام می کنید. در ادامه این پست ما سعی کرده ایم تا شما را با مواردی آشنا کنیم که می توانید خودتان در منزل دست به کار شوید با ما همراه شوید:

در صورتی یخچالتان بخوبی کار نمیکند و به تعمیر نیاز دارد باید خودتان به دنبال عیب یابی آن باشید و سپس برای برطرف شدن آن عیب اقدام کنید. معمولا مشکلات و عیب یابی های یخچال به این صورت است که به تعمیر یخچال به واسطه متخصص نیاز دارید اما شما مشکلات ساده را خودتان به آسانی میتوانید برطرف کنید و در زمان و هزینه نیز صرفه جویی های را انجام بدهید. این نوع موارد شامل گزینه های زیر است :

 • چک کردن اتصال برق
 • بررسی قدرت
 • کنترل
 • کویل کندانسور
 • و…

ایرادات رایج در یخچال و فریزر

 1. به صورت کلی یخچال کار نمی کند
 2. فریزر به صورت مداوم و یکسره کار میکند
 3. یخچال به میزان کافی خنک نمی کند یا خنکی آن بیش از حد ممکن است
 4. بوی بدی دارد و چکه یا سر و صدا می کند
 5. بخوبی درب یخچال بسته نمی شود
 6. همیشه چراغ یخچال روشن می ماند
 7. عمل یخ زدایی یخچال بخوبی صورت نمیگیرد
 8. اصلا یخچال کار نمی کند یا به قدر کافی خنک نمی کند
 9. به صورت خودکار یخچال یخ زدایی را انجام نمیدهد

بهترین راهکاری که می تواند سبب شود تا طول عمر یخچال و فریزر زیادتر شود این است که در سال حداقل برای یکبار کندانسور خازنی را تمیز نمایید. در واقع این قطعه در برخی از یخچالها مانند ساید بای ساید و یخچالهای توکار به این نیاز دارد که در سال هر بار دو بار کاملا تمیز شود تا هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود ولی برخی از یخچالها که در پشت آن سیم کشیهای خازنی سیاه نصب گردیده باشند این خازنها نیاز ندارند که هر 6 ماه یکبار تمیزشوند.

هزینه تعمیرات یخچال در اسلامشهر

برای تعمیر یخچال اسلامشهر می توانید با کارشناسان ما در تعمیراتی تماس بگیرید . قیمتی مناسب برای شما اعلام خواهد شد . نگران هیچ چیز نباشید .