تعمیر ماشین لباسشویی اسلامشهر , تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر , نمایندگی رسمی تعمیرات انواع ماشین لباسشویی سامسونگ , ال جی , دوو , بوش و … در اسلامشهر : تیم تعمیراتی ماهان با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه تعمیر انواع برند ماشین لباسشویی برای خدمات خود تضمین 100% دارد .

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در اسلامشهر , بهترین تعمیرکار لباسشویی در اسلامشهر , نمایندگی مرکزی و … شما می توانید با یک تماس تمام این خدمات را در منزل دریافت کنید . تعمیراتی در کنار شما هست تا مشکلتان برطرف شود . همین الان تماس بگیرید .

برای تعمیر ماشین لباسشویی در منزل با شماره های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳
۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸

۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸

« در کمترین زمان در محل حاظر هستیم »

***

مزایای تعمیراتی ماهان

برخی از مزیت های انتخاب تعمیراتی ماهان به عنوان تعمیرکار ماشین لباسشویی در اسلامشهر :

  1. بهترین تعمیرکارهای لباسشویی برای انواع برند ها که فقط تعمیرات لباسشویی انجام می دهند .
  2. قیمت مناسب و ایده آل
  3. استفاده از قطعات اصل در تعویض
  4. تضمین خدمات ارائه شده
  5. زمانبندی دقیق و حاظر شدن سریع در محل

تعمیر لباسشویی در اسلامشهر منزل

امروزه یکی از وسایلی که در همه ی خانه ها از آن استفاده می شود ماشین لباسشویی است که متاسفانه گاهی دچار مشکل می شود و نمیتواند به درستی کار کند. اگر فکر می کنید که ماشین لباسشویی شما خراب شده است و دیگر مانند قبلا کار نمی کند شاید به تعمیر نیاز داشته باشد. البته گاهی مشکلی برای ماشین لباسشویی به وجود می آید که کاملا سطحی بوده و به آسانی در منزل برطرف خواهد شد که شما با مطالعه این پست میتوانید با بسیاری از این موارد به خوبی آشنا شوید. تا انتهای این پست ما را همراهی کنید.

برند ماشین لباسشویی

تیم متخصص تعمیراتی اکثر برند ها را تحت پوشش قرار داده است و شامل موارد زیر است :

تراست، کنوود، آریستون، جنرال الکتریک، توشیبا، ایندزیت، هیوندای، دوو، ال جی، مهوان، ام جی،

سامسونگ، آاگ، زیمنس، ویرپول، زیرووات، کندی، حایر، وستل، وسپر، میدیا، پاناسونیک، بکو، مابه

پارس، کرال، سیلوان، تکنو، مجیک شف، اسنوا، بست، گرنیه، صنام، آر تی سی

نگران نباشید و ماشین لباسشویی با هر برندی باشد فقط یک تماس بگیرید در اسرع وقت تکنسین به محل اعزام می شود.

تعمیر لباسشویی اسلامشهر

متداولترین مشکلاتی که برای لباسشویی ایجاد می شود ؟

صدای بسیار زیاد، نشت ماشین لباسشویی، عدم تخلیه کامل آب ماشین لباسشویی ، پر نشدن آب استوانه، روشن نشدن ماشین لباسشویی، نچرخیدن استوانه‌ی ماشین لباسشویی، لرزیدن و تکان خوردن ماشین لباسشویی از جمله مواردی هستند که سبب می شوند تا ماشین لباسشویی شما به درستی کار نکند

ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

این مشکل میتواند برای هر وسیله ی دیگری هم رخ بدهد که عموما به برق دستگاه مرتبط است. اگر دستگاه شما اصلا روشن نمی شود یا فیوز جرقه زده یا سیم کشی نادرست است. قفل درب هم میتواند شکسته شده باشد. در صورتی که شما تنظیم مجدد فیوز را انجام داده اید ولی بازهم ماشین لباسشویی روشن نمی شود احتمال اینکه مشکل جدی تری رخ داده باشد بالاست و شما باید با تعمیرکاران حرفه ی تماس بگیرید.

صدای زیاد ماشین لباسشویی

زمانی که ماشین لباسشویی به صورت عادی کار می کند کمی صدا دارد چون در حال طی کردن چرخه شستشو است ولی اگر در زمان چرخاندن لباس ها با لرزش زیاد و صداهای بلند روبرو می شوید باید بدانید که مشکلی پیش آمده و حتما به وسیله تعمیرکار باید برای بررسی و برطرف کردن آن اقدام کنید.

گاهی این مشکل به دلیل عدم تعادل ماشین است باید ماشین لباسشویی را باز کنید و ببینید که آیا همه ی لباس ها به شکل مساوی درون ماشین هستند و در صورت نیاز یک بار آنها را خارج کنید و دوباره بگذارید شاید مشکل رفع شود ولی اگر همچنان مشکل پابرجاست بهتر است که تعمیرکار به بررسی مشکل بپردازد. چون نصب موتور یا شل شدن استوانه میتواند دلیل این مشکل باشد. اگر نیاز است که استوانه سفت شود نگران نباشید با یک تعمیر جزئی مشکل برطرف خواهد شد.

استوانه ماشین لباسشوی نمیچرخد؟

این مشکل میتواند به خاطر خرابی میکروسوئیچ درب با ترک خوردن یک کمربند باشد که حتما به تعویض قطعات نیاز خواهید داشت. در این حالت ماشین اصلا حرکتی ندارد و نمیچرخد.

نشتی ماشین لباسشویی

اگر مشکلی بر روی شلنگ باشد آب را از ورودی به استوانه هدایت میکند میتواند نشت را در همان ابتدای کار به وجود بیاورد. ولی اگر در انتهای کار نشتی دیده می شود حتما شلنگ تخلیه معیوب است. بازهم شد به تعمیرکار نیاز دارید تا تعویض شلنگ را برایتان انجام بدهد. هیچ وقت ، مشکلی را نادیده نگیرید چون میتواند پس از مدت سبب بروز مشکل جدی تری برای شما شود.

آب ماشین لباسشویی کامل تخلیه نمی شود

اگر با مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی روبرو هستید و بعد از تمام شدن پرسه شست و شو همیشه مقداری آب باقی می ماند باید شلنگ تخلیه را بررسی کنید چون قاعدتا باید همیشه پس از تمام شدن کار هیچ آبی درون ماشین باقی نمایند. عدم تخلیه صحیح و کامل دستگاه علاوه بر شلنگ تخلیه میتواند به دلیل وجود مشکلی در پمپ آب اصلی باشد که فرسوده بودن کمربند و عدم کارکرد صحیح موتور باشد. تعمیرکردن پمپ به اسانی نیست و حتما باید از متخصص و تعمیرکار استفاده شود و آن را بررسی کرده و مشکل را حل نمایند.

استوانه پر آب نمی شود؟

اگر این مشکل به وجود آمده ممکن است فیلتر مسدود شده باشد یا اینکه شلنگ خم یا کج شده است و مشکل الکتریکی یا شیر آب شکسته باشد. در هر صورت برای اینکه لباس های شما تمیز شود باید حتما استوانه پر از آب شود. چون بدون وجود آب قطعا شما با لباس های کثیف روبرو خواهید بود. دقت داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی باید به شیوه ی صحیح صورت بگیرد و البته که هر گونه ایرادی در ماشین باید در سریع ترین زمان ممکن برطرف گردد.

چرا ماشین تکان می خورد یا می لرزد؟

میزان بار نابرابر از ساده ترین مشکلاتیست که برای ماشین میتواند به وجود بیاید و سبب شود تا ماشین بلرزد یا تکان بخورد. شما باید در چنین شرایطی بررسی کنید که آیا پیچ ترانسفر در جای خودش قرار دارد یا نه. برای محکم کردن استوانه ی ماشین در زمان جابه جایی از یک پیچ ترانسفر استفاده میشود. اگر این پیچ جدا شده باشد موجب میشود که تکان خوردن و لرزیدن ماشین را به همراه داشته باشد که در این مواقع به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز است.

تعمیر لباسشویی اسلامشهر

از جمله رایج ترین مشکلاتی که میتواند برای ماشین لباسشویی به وجود بیاید و به تعمیرکار و شرکت مناسب برای تعمیر نیاز خواهید داشت را در ادامه ذکر می کنید. اگر هر کدام از این موارد را مشاهده کرده اید برای تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر میتوانید با متخصصان ما در تعمیراتی ماهان تماس بگیرید تا آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مراجعه کنند و مشکل شما را برطرف نمایند. ما همواره اماده هستیم تا به مشکلات و تعمیر وسایل مختلف مشتریان خود بپردازیم.