تعمیر لباسشویی در پاسداران | بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاسداران

تعمیر لباسشویی در پاسدارن , انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در پاسداران , تعمیرکار ماهر لباسشویی محله پاسداران در منزل : در این مقاله قصد داریم تا شما را با قطعات و برخی مشکلات لباسشویی و همینطور تعمیر لباسشویی در پاسداران آشنا کنیم.

نیاز به تعمیر کار در منزل

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و افزایش نیاز مردم جامعه به خدمات تعمیرات لوازم خانگی در منزل، دیگر کسی برای تعمیر لوازم خانگی خود مثلا لباسشویی با توجه به سختی حمل و نقل ، به درب تعمیرگاه ها مراجعه نمیکند.

اغلب مردم با یک تماس، درخواست اعزام تعمیرکار به درب منزل را میدهند تا بدون دغدغه حمل و نقل و ترافیک به مشکلات لوازم خانگی آن ها رسیدگی شود.

پاسداران کجاست؟

شما خواننده محترم که در حال مطالعه این مطلب هستید به احتمال فراوان لباسشویی تان مثل قبل کار نمیکند و نیاز به تعمیر لباسشویی در پاسداران دارید.

پاسداران یکی از خیابان های مهم و طویل شهر تهران است که در جنوب از خیابان شریعتی شروع میشود و با حرکت به سمت شمال در انتها به میدان نیاوران منتهی میگردد.

با نظر به اینکه خیابان پاسداران جمعیت زیادی را در خود جای داده است، هر روز مردم به اعزام تعمیرکار لوازم خانگی برای تعمیر لوازم خانگی خود مانند تعمیر لباسشویی نیاز پیدا میکنند.

تعمیر لباسشویی در پاسداران

مشکلات لباسشویی کدام است؟

لباسشویی یک وسیله مهم و کاربردی در جامعه امروز است و تاثیر بسزایی در زندگی مردم دارد.
بدون وجود لباسشویی، شست و شوی لباس ها کار سختی خواهد بود و موجب به زحمت افتادن بسیار زیاد خواهد بود.

اجزا و قطعات اصلی لباسشویی کدام است؟

لباسشویی از قطعات و اجزاء مختص به خود متشکل شده است که در این قسمت به شرح آنها میپردازیم:

موتور

قلب لباسشویی موتور است و سلامت کار کرد آن بسیار مهم است و سبب گردش مخزن لباس ها میشود.
موتور لباسشویی در دو نوع تسمه ای و گیربکسی ساخته شده است که هر کدام مزایای خود را دارد.

مخزن

همانطور که میدانید ما برای شست و شوی لباس ها، آن ها را در مخزن یا دیگ لباس می اندازیم که خود دارای ظرفیت مشخص است که عدم رعایت این مسئله میتواند به سلامت و عملکرد لباسشویی آسیب وارد کند.

شیر برقی

کار اصلی شیر برقی در سیستم ورود آب به داخل لباسشویی است که اجازه ورود را به اندازه مورد نیاز با توجه به برنامه شست و شو را میدهد.
به این نکته باید اشاره کنیم که شیر برقی به هیدروستات متصل است

هیدروستات

حجم آب داخل لباسشویی را کنترل را میکند و هر زمان که میزان آب ورودی به حد نصاب برسد، به شیر برقی دستور میدهد تا از ورود آب به لباسشویی جلوگیری گردد.

المنت

همانطور که از نام این قطعه مشخص است، وظیفه گرم کردن آب را در لباسشویی دارد و عدم عملکرد صحیح یا سوختن المنت موجب میگردد تا لباس ها به خوبی تمیز نشوند.

ترموستات

حرارت مورد نیاز آب را با توجه به برنامه شست و شو تنظیم میکند و هنگامی که آب به دمای معین برسد، به المنت دستور توقف میدهد.

پمپ تخلیه

یکی دیگر از عناصر بسیار مهم در هر لباسشویی است که عملکرد صحیح آن میتواند باعث خروج و هدایت آب اضافی به فاضلاب از طریق شیلنگ های خروجی شود.

در صورتی که شما در محدوده خیابان پاسداران سکونت دارید و یکی از قطعات لباسشویی شما دچار اشکال است یا به خوبی کار نمیکند، با یک تماس میتوانید از مجموعه تعمیراتی ماهان بخواهید تا یک تعمیرکار مجرب برای شما ارسال کنند.

۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳

۰۲۱۳۳۳۱۰۲۹۵
۰۲۱۳۶۸۴۰۰۷۳

۰۹۳۹۸۰۱۴۳۸
۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸

۰۹۱۲۵۶۸۶۸۷۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *