تعمیر ساید بای ساید در منزل تهران , تعمیرات یخچال ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید در منزل تهران , تعمیرات یخچال ساید بای ساید تهران : یخچال های ساید بای ساید از جمله نمونه های هستند که بسیار پرطرفدار می باشند و البته قیمت بالایی نیز داشته اند. این یخچال ها سبب می شوند تا فشار زیاد و دمای گاز تولید شود و به معنی ساده تر یعنی یخچال سبب تولید سرما نمی شود بلکه تنها گرما را میگیرد.

از جمله مواردی که در تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید می توان به آن اشاره کرد کمپرسور و سیستم بسته لوله ی دارای گاز خنک کننده می باشد. کمپرسور گاز خنک کننده را به شکل پراکنده و تحت فشار میگذارد. پس از اینکه گاز از طریق سیم پیچ های که در زیر یا پشت یخچال هستند به درون فریزر وارد میگردند و این درحالیست که فشار کاسته شده و دما به شدت پایین می آید.

پس از آن از طریق یک فن هوای داخل فریز شروع به گردش می کند و پس از سپری شدن از روی لوله های سرد حرارتی که در داخل محفظه یخچال می باشد ، جذب گاز خنک کننده شده و به بیرون می آید.

بعد از آنکه از فریزر عبور کرد به یخچال وارد میشود و این پروسه در بیش تر یخچال فریزرها به همین شکل می باشد. ترموستات کمپرسور هنگامی فعال میشود که درجه داخل یخچال از یک میزان مشخص بالاتر برود.

تعمیر ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید مدرن

اگر نگاهی به طرح های مدرن و جدید یخچال فریزرها بیندازید قطعا متوجه می شود که برای هر کدام سیم پیچی را در نظر میگیرند تا بتوانند در هر یک دما را کنترل نمایند.
در هوا رطوبتی وجود دارد که سریعا پس از خنک شدن محفظه یخچال تحت فشار قرار میگیرد و پراکنده میشود. یخ زدگی (برفک) داخل فریزر در اصل همان آبی ست که تحت فشار و غلظت واقع شده است. جالب است بدانید که در مدل های جدید یخچال فریزر یک زداینده برفک وجود دارد که به شکل خودکاری عمل می کند و سبب می شود که یخ زدگی و برفک ایجاد نشود. به عبارتی ساده تر زداینده برفک موجب میشود که یخ زدگی جلوگیری شود. این تکنولوژی به نوعی است که بر اساس زمان سنج و ترموستات بوده و به تحت کنترل بودن آن به واسطه آنها صورت میگیرد.

آبی که از برفکهای آب شده ایجاد میشود از یخچال تخلیه شده و در زیر یخچال تبخیر خواهد شد. هنگامی که درب یخچال باز میشود ، یک لامپ کوچک که بر روی آن مدارسوئیچی نصب گردید کنترل میگردد. فن، گرم کن برفک، آبسردکن هنگامی که درب یخچال باز می شود غیرفعال میشوند.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید

محموعه تعمیراتی , با گسترش دایره فعالیت خود در تهران , کرج و شهرهای اطراف نمایندگی تمامی برند های معروف انواع ساید بای ساید را دارد و تنها با یک تماس شما تعمیرکار به منزل شما جهت تعمیر یخچال و یا تعمیر ساید بای ساید اعزام می شود . خدمات تخصصی و تعمیراتی ما در محل می باشد از این رو نیازی به حمل و نقل و یا خرید قطعه توسط شما نیست . صفر تا صد کار را در کمترین زمان با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهیم داد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *